Cisco Systems įranga

cisco.logoNorėtume pristatyti tinklo maršrutizatorius ir tinklo šakotuvus, kurie leis darbą kompiuterių tinkle optimizuoti pagal poreikius. Kokias problemas padėtų spręsti Cisco Systems maršrutizatoriai ir tinklo šakotovai?

 

1. Įdiegus Cisco Systems tinklo šakotuvus ir maršrutizavimo įrangą, sudaromos sąlygos grupuoti vidinius darbovietės padalinius į atskirus potinklius. Atsiranda galimybė lokaliam įmonės tinklo segmentui suformuoti tikslias teises protokolų lygmenyje. Pavyzdžiui, buhalterinis tinklas gali būti uždaras ir nematomas kitai įmonės daliai, jis susisiekia tik su būtinomis svetainėmis: mokesčių inspekcijos, bankų, buhalterinei apskaitai būtinais puslapiais. Kitų įmonės potinklių interneto greitis gali būti ribojamas.

 

2. Padeda kontroliuoti vartotojų, norinčių jungtis prie Jūsų vidinio tinklo, autentifikaciją ir laiką.Tikslus Cisco Systems ugniasienės aprašymas leis įmonės tinklui būti labiau apsaugotam nuo  įsilaužimų, o kompiuteriui, turinčiam virusų, Cisco įranga leis grečiau detektuoti lokaliame tinkle esantį kenkėją. Visiškai užtikrinti tinklų saugumo tikriausiai neįmanoma, bet sumažinti padės  Cisco Systems įranga.

 

3. Moderni ir patikima Cisco Systems techninė įranga leis įmonei nepertraukiamai ir saugiai bendrauti vidiniame įmonės tinkle ir susiekti su pasauliu internetu. Įranga sudaro sąlygas surinkti nemažą statistinę informaciją apie vidinio tinklo kokybę. Kiekvienas paketas, perduodamas į platų www pasaulį, bus analizuojamas – renkama informacija  apie kolizijas ir klaidas.

 

4. Jei norėtumėte įsitikinti įrangos privalumais, nemokamai mėnesiui už tam tikrą užstatą ją išnuomosim.

Cisco Systems kompanija ne vieną dešimtmetį rūpinasi tinklo saugumu. Anksčiau aprašytos savybės labiausiai atitinka įmonių tinklų konfigūracijas ir poreikius. Jūsų pageidavimu parinksime tinkamiausią variantą. Visais klausimais kreipkites elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonais.