Termonuotraukos

 

Leiskite mums jums padėti ir jūsų namą suras archeologai, o kitais metais gyvensinte daug šilčiau!

termonuotrauka.termozmogus Savaime suprantama, tikriausiai gyvendami savo būste dabartiniu metu, kuo mažiausiai norisi rūpintis, tai aukščiau minėtais archiologais. Termonuotraukos, kurias siūlome atlikti savo būste, yra šaltuko išdaigų prevencijai skirta priemonė. Termonuotraukos parodys tas nesandarumo vietas, kurių net įtarti negalėjote. Dažnai šalčio tilteliai nėra matomi plika akimi tokiu būdu, kad matytusi apšarmojusios vietos sniegu ar ledo sluoksniu. Turime ir tokių šaltuko fotografijų, bet tikimės jūsų atveju tokių vaizdų bus kaip galima mažiau, o geriausia aplamai tokių "šalnų" vidinėse patalpose neturėti. Sutinkame, kad mūsų termonuotraukų galerijas papildyti tokiais vaizdais būtų malonu, bet nemėgstame tokio lietuviško posakio - ne kaimyno namas dega, bet vis tiek malonu. Čia ne mūsų verslo strategija.... Termovizijos kainas pabandėme pateikti kitame skyriuje. Šiame straipsnyje stengsimės pateikti termovizijos video ir grafinę medžiagą tiek kiek nesugebėjome tai padaryti mūsų kituose puslapiuose aprašant termovizorius ir temoviziją.

Termonuotraukos-skanaus!
 • 1.termovizija.ryto.pusryciai
 • 2.termovizija.maisto.dziovintuvas
 • 3.termovizija.karsta
 • 4.termovizija.puodukai
Termonuotraukos ir vtp.lt Kodėl mes?

Termonuotraukos paskirtis yra ganėtinai paprasta kuomet kalbame apie pastatų šilumos nuostolių detektavimą. Pati termonuotrauka yra naktinių prietaisų rezultatas, kurie suformuoja šilumos atspindžius į vaizdą priimtiną jau žmogaus akiai. Mūsų akis nemato šių spindulių, nes jų bangos ilgis yra ne mūsų akims skirta informacija. Taip jau tos žmogaus akys suformuotos. Aplamai žmogus, kad ir kaip bevadintų save šios planetos valdovu, yra pakankamai ribota butybė mūsų planetoje. Ir girdime prasčiau nei šuo ir matome blogiau nei katinas, praradome levitacijos galimybę ir į paukčius esame panašūs tik atsisedę į lėktuvą. Kvepuoti po vandeniu problema, patekūs į kosmosą mes ir uždusime ir dar sušalsim prie absoliutaus nulio. Gamtos išdaigų iki šiolei suvaldyt negalime. Gal tik vienas privalumas mums leidžia suvaldyti krūva procesų - mokėjimas prisitaikyti ir iš kartos į kartą perduodant žinias tobulinti savo būties įrankius. Taip atsitiko ir su termonuotraukų atsiradimo istorija. Prieš du šimtus metų mokslininkas iš Vokietijos atrado ir suformavo teorines prielaidas infraraudonūjų spindulių egzistavimui. Techninė pažanga karinėje pramonėje paspartino galimybes šiems įrengimams atsirasti mūsų gyvenime. Labai stipriai nesikartosime toje istorinėje apimtyje kurią jau aprašėme kitame puslapyje ir jo skyriuje termovizorius.

Elektronikos prietaisas elektroninkų rankose turinčių gerosios praktikos su pasyviais namais - praktikai .
 • 1.termonuotrauka.fasadas
 • 2.termonuotrauka.fasadas.medziai
 • 3.termonuotrauka.fasadas.langas.pakalimai
 • 4.termonuotrauka.fasadas.kaminas
 • 5.termonuotrauka.fasadas.langelis
 • 6.termonuotrauka.langas.vidus
 • 7.termonuotrauka.kampas.viduje
 • 8.termonuotrauka.stogo.siltinimas

Tad esminis atsakymas į klausima - kodėl mes? Turint patirtį su elektronika mūsų įmonė tiksliai įvaldžiusi termovizorių darbo specifiką ir būtiniausių žinių teorinį bagažą. Bet kas gi ta teorija be praktikos. Matyti dar nereiškia suprasti pačią informacija, o kaip žinia velnias slepiasi detalėse. Apie ką mes čia? Termovizorius turi savo matavimuose galimas paklaidas, todėl ir esame pasirinkę termovizorių, kuris skirtas išskirtinai pastatų stebėjimui su maksimaliai maža temperatūros paklaida atliekant termoviziją ir fiksuojant jas termonuotraukose - tik 0,07 laipsnio. Mes tiksliai žinome kada jums termonuotraukos informacija atneš maksimalią naudą ir bus pasiektas reikiamas rezultatas. Nesigundome lengvu tikslo siekimu, reputacija sunku įgyti ir labai lengva ją prarasti, todėl kokybė termonuotraukos matavimuose mums labai svarbi. Kiek turime resursų viešoje erdvėje visuomet stengsimės akcentuoti, kad pati tremonuotrak nėra auksinė žuvelė, kuri išpildys visus jūsų norus taisant statybinį broką objektuose. Termonuotraukos yra kelias arba kelio pradžia į šiltą būstą ir gera pradžia perkant nekilnojamą turtą. Šiluma kaulų nelaužo, o prie mūsų energetikų rūpesčio eiliniais piliečiais, vienas kitas sutaupytas energetinis litas tikrai bus panaudotas ir kitoje gyvenimo vietoje. Tvarka kaip bažnyčioje (pajuokavom) ir jūs jau turite termonuotraukos albumą su aiškiomis problemomis. Kas toliau? Mūsų kolektyvas turi galimybę pasiūlyti ir sprendimo kryptis susidariusioms problemoms spęsti nes turime sukaupę gerosios praktikos įgyvendinant pasyvaus namo projektą po kurio šaltukas liko nuviltas, o mūsų veide pasirodė šypsena - kelias nueitas teisingas. Pagaliau mes nuolatos nestovime vietoje ir stengiamės susipažinti kiek galima plačiau su esančiomis naujovėmis sprendžiant šalčio tiltelius ir medžiagomis, kurios tas problemas efektyviai spręstų arba pašalintų. Nuolatos domėtis technikos naujovėmis mus privertė informacinių terchnologijų kryptis, tad termonuotraukos netapo kažikas neregėto ir nematytai šokiruojančio.

Filmas taip ir vadinasi termonuotraukų arba termografijos seminaras.

Mes žinome ką darom...termonuotraukos ir Jums padės. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  tel.868650968.

 

 • 1.pasyvus.namas.mazas
 • 2.pasyvus.namas
 • 3.pasyvus.namas.langas.vidutinis
 • 4.pasyvus.namas.durys.reguliuoti
 • 5.pasyvus.namas.bus.dar