Turinio valdymo sistema

joomla.logotipasInternetinio puslapio turinio valdymo sistema - Joomla. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Svetainė turinti tris meniu punktus, dešimt straipsnių ir dvidešimt nuotraukų gali būti, kad be turinio valdymo sistemos ( t.v.s. ) galite ir išsiversti. O ką daryti jei pas jus tarkim, dešimt kategorijų kuriose po 20 straipsnių 1000 nuotraukų ir dar nežinia kas modulių pavidale -  paskolų kalkuliatoriai, valiutų keityklos, reklaminiai baneriai, fotografijų galerijos, vaizdo ir garso medžiagos vaizduokliai, įskiepiai į programinį kodą tokie kaip skype, googlo įrankiai, statistikos surinkimas, keletas žmonių pildančių straipsnius su skirtingomis prieigos teisėmis, keli šablonai dizainai, mobili versija mažiems tapšnokliams ir visa tai viename projekte? Visą tai suvaldyti per programinio kodo eilutes be tvarkingo stuburo, valdančio visą šį aukščiau minėtų jūsų svetainės papildų junginį, faktiškai lemtų tinklų administratoriaus ar svetainės moderatoriaus gyvenimą 24 valandas per parą ofise, be teisės susirgti, atostogauti ir tikriausiai numirti. Kaip miela... Gal iš to noro, išeiti nors retsykiais iš darbo, ir sukūrė tie i-tišnikai tas turinio valdymo sistemas. Šlovė turinio valdymo sistemoms! Mes už tokią galimybę pargrįžti namo atsidėkosim, šiai puikiai turinio valdymo sistemai, straipsniu atpasakojančiu šios sistemos mažus ir didelius privalumus. 

Bazinės žinios apie turinio valdymos sistemą Joomla.

Nemokamų svetainių šablono pavyzdžiai. Raktažodis paieškos sistemose - free joomla templates
www.laisvalaikis   www.laikrodis

 Pati turinio valdymo programa, jos saugumo pataisos, naujos programinio kodo versijos - nemokamai. Galite pagalvoti apie sūrio ir pelėkautų istoriją, bet kolei kas stabtelkime ir leiskit paaiškinti logiką kitokios krypties pardavimuose. Nemažai komapnijų susijusių su programinio kodo kūryba dažniausiai nori gauti pinigus ir už programą ir už saugumo atnaujinimus ir už pagalba integruojant pačius jų sukurtus produktus. Pilna komercija kiekviename žingsnyje. Bet tuo pačiu šalimais atsirado ir atviro kodo programos, kurios pasirinko visai kitą strategiją. Prisiminkite jums visiems gerai pažystamą komunikatorių skype - programą gaunate nemokamai, versijos atsinaujina nemokamai ir tik keletas procentų naudojasi mokamomis skambučių paslaugomis. Esmė visos šios rinkodaros yra tame, kad nemokamus dalykus žmonės mėgsta nuo jų gyvavimo pradžios. Skype kaip geras viso to pavyzdys, o po tarptautinių skambučių kainų tai tapo masiškai plintančiu produktu, kuomet turint internetą jūs galite nemokamai kalbėtis su bet kuriuo asmeniu turinčiu analogišką programą. Tai pirmas produkto privalumas leidžiantis išplisti geriau nei mokami produktai. Toliau produktui išplitūs atsiranda spekuliacijos akcijų rinkose, taip produktui pritraukiamos lėšos tolimesniam tobulinimui ir pagaliau programiniam kodui išplitus, skype atveju, jau atsiranda reklaminė rinka tos auditorijos, kuri naudojasi tuo nemokamu produktu. Todėl apibendrinant atviro kodo plitimo strategiją reikia pasakyti tik tiek, kad akcentas ar pastangos dedamos produkto išplitimo masiškumui ir tolimesnei tos rinkos ar vartotojų kiekio valdymui. 

Turinio valdymo sistemai Joomla bendri plėtros principai tinka kaip ir skype aprašytiems. Konkrečiai pinigų srautai ateina iš papildomų komponentų programavimo, diegimo, palaikymo, adaptavimo, mokamų interneto svetainės šablonų kūrimo. Nors atviras kodas, nebūtų atviras jei prie mokamų šablonų jūsų būsimai svetainei nebūtų ir 0,00 kapeikų bekainuojančių. Todėl norint susikurti paprastą svetainę, su turinio valdymo pagrindiniais komponentais, jūs galite savarankiškai, šiek tiek pastudijavę savarankiškai vartotojų ir diegėjų instrukcijas. Tokias žinias prisegėm aukščiau video informacijoje.

Žemiau galerija nemokamų svetainės šablonų.
www.snow.board   www.auto

Jei turite poreikio internetinės svetainės gamybai kreipkitės - stengsimės padėti maksimaliai pagal savo sukauptą kompetenciją. Mūsų orientacija yra link savarankiškai  gebančio atlikti namų darbus užsakovo. Stengiamės klientui nurodyti kelią ir geriausiose atviro kodo tradicijose suteikti informaciją apie atviro kodo galimybes. Kaip iliustracija - parodome nemokamų nuotraukų galerijas, bet pasirenkte patys jums tinkančias. Tokiu būdu sutaupomas laikas visų bedradarbiaujančių pusių. Parodysme įdomesnes svetaines su jau realizuotomis galimybėmis, bet kokių galimybių reikia spręsite patys. Dažnai egzistuoja klaidinga mintis, kad internetines svetaines kuriančios įmonės teiks vieną pasiūlymą po kito, o svetainės užsakovas atmetinės vieną pasiūlymo po kito ir iškilmingai tokia procedūra tęsis mėnesių mėnesius. Internetinės svetainės statybos yra labai imlus ir kruopštus bendradarbiavimas. Jei tokiai komunikacijos formai esate pasirengę bus malonu su jumis susipažinti - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Žymės: Joomla | www | Seo