Virtuali kompiuterių ir tiklų priežiūra

virtuali.tinklu.prieziuraDažna įmonė šiais laikais turi kompiuterių tinklą ir ryšio liniją su išoriniu pasauliu – internetą. Jei turite fiksuotą IP adresą, mes galime teikiti virtualias kompiuterių tinklo priežiūros paslaugas. Tinklo administratorius, iš savo darbo vietos prisijungęs prie Jūsų darbovietės kompiuterių, gali atlikti remonto ar diagnostikos  darbus. Toks virtualus tinklų administravimas turi privalumų: nereikia samdyti žmogaus, administruojančio tinklus, taupomas laikas ir lėšos. Kaip atliekama virtualios kompiuterių tinklų priežiūros paslauga?

Jūsų ir mūsų kompiuteriai sujungiami virtualiu ir saugiu koduotu kanalu. Jei turite Microsoft Windows operacinę sistemą - ši galimybė yra nemokama. Dažniausiai, sugedus programinei įrangai, pakanka mūsų darbuotojams paskambinti telefonu arba parašyti elektroninį laišką: tinklo administratorius pasijungs prie Jūsų darbinės ar tarnybinės stoties ir pataisys gedimą.

Jei darbinė ar tarnybinė stotis mechaniškai pažeista, jei interneto ryšys dingęs ar dėl kitų priežasčių virtualiai administruoti Jūsų kompiuterių neįmanoma (tokių gedimų nebus daugiau nei 15 %), mūsų darbuotojas atvyks į Jūsų biurą.

Apie problemą galite informuoti telefonu arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Gedimo šalinamo  trukmė priklauso nuo sudėtingumo. Galimi keli gedimo šalinimo variantai: šalinti trikdį nedelsiant arba po darbo, Jums patogiu laiku.

Be šių paslaugų, mūsų įmonės darbuotojai gali profilaktiškai patikrinti Jūsų įmonės kompiuterių tinklus – taip užbėgama už akių galimiems gedimams ir sumažėja duomenų praradimo tikimybė. Jei abejojate profilaktikos būtinumu, atsakykite į šiuos klausimus:

1. Kiek kainuoja darbuotojo prastova, jei biure neveikia darbinė ar tarnybinė stotis?

2. Kiek kainuoja duomenų praradimas, o tiksliau jų atstatymo sąnaudos?

3. Kuris įmonės konkurentas gavo pelno dėl Jūsų prastovų ?

Atsakę į šiuos klausimus galėsite spręsti, ar Jums reikia virtualios kompiuterių ir  tinklų priežiūros paslaugų..