Duomenų apsauga

duomenu.apsauga.usbRemdamiesi sociologinės apklausos duomenimis, galime teigti, kad su duomenų apsaugos problemomis susiduria 75–85 % Lietuvos įmonių. Duomenų praradimas visada atrodo vienodai – jų tiesiog nėra Jūsų duomenų saugyklose!  Todėl visiškai sutinkame su teiginiu: „Duomenys iš niekur neatsiranda, bet jie gali į niekur pradingti“.

Kad šis posakis nebūtų pritaikytas Jūsų įmonei, norėtume pasiūlyti esamomis operacinės sistemos priemonėmis organizuoti duomenų apsaugą, Jums reikalingų duomenų kopijų ir masyvų patikrą. Pradėjus naudoti kompiuterius, atsirado ir kompiuterių tinklai. Kompiuterių tinklas jungia daugiau nei 2 besikeičiančius informacija kompiuterius. Pavyzdžiui, centrinė tarnybinė stotis yra Vilniuje, o  nutolusios darbinės stotys sujungtos su ja saugiu duomenų kanalu.

Mūsų įmonės darbuotojai gali padėti Jums parinkti tokią tinklo struktūrą, kad sugedus kompiuteriui ar atsiradus virusams, t. y. sutrikus vienam tinklo segmento darbui, bendras tinklo darbas nukentėtų kiek galima mažiau.

Rašykite savo klausimus e. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite, mūsų darbuotojai, susipažinę su Jūsų problema, padės ją išpręsti.