Termovizija

termovizija.zvilgsnisTermovizija - šilumos žvilgsnis pažodžiui verčiant būtų. Spalio mėnesį sugalvojome naują terminą - termožmonės arba termožmogus. Termoviziją pateikti, tik kaip statinių šilumos nuostolius, mūsų kolektyvui tapo banalu. Taip, mes ir tokių nuotraukų pateiksime straipsniuose ( ir šiame jau įkėlėme), bet juk įdomiau kažkas ne kasdieniško ar dar kitur nematyto ar taip neakcentuojamos krypties termovizijoje. Savaime suprantama, kad naudoti termovizorių kaip pažangų termometrą būtų ir neproporcinga prabanga, bet sudominti žmogų termovizoriaus galimybėmis, kuomet pamatai statinį ir termoviziją atliekantis specialistas atlieka visos jūsų šeimos termonuotraukas atminčiai.... Manome, kad tai originalu. Šeimos termožmonės fiksuojami nemokamai! Jei pageidaujate savarankiškai ištestuoti programą su termovizijos rezultatais - duomenų failai ir pati programa straipsnio apačioje.

Termovizijos praktinė nauda žmonių gyvenime - medicina.

Esminis, termoviziją iliustruojantis, privalumas yra galimybę pagal žmogaus termonuotraukas nustatyti kraujotakos sutrikimus arba kraujotakos anomalijas. Termoviziją atlikus pacientui ir filme iliustruotais pavyzdžiais galite susipažinti net su onkologinių ligų diagnostika. Mūsų kolektyvas neturi reikiamo išsilavinimo diagnozuojant krūties navikines lasteles, bet benrus principus žinome. Dažnu atveju, onkologinės lastelės turi didesnį kraujo pritekėjimą nei šalimais esantys sveiki audiniai. Termovizija ir pastebi tokias netolygias temperatūras ant žmogaus kūno paviršiaus. Bet ar tokį diagnostikos būdą yra pažangu naudoti ir termovizija diagnozuos krūties onkologinį susirgimą pradinėje ligos stadijoje? Tikėtina, kad išplitusi liga bus pastebėta termovizijos, bet ar tikrai bus ne per vėlu ją gyditi. Taip pat filme apie termoviziją medicinoje, pamatysite ir kitų medicinos diagnostikos galimybių.

Termožmonių termonuotraukos.

 

 • 1.termovizija.sypsena
 • 2.termovizija.kita.sypsena
 • 3.termovizija.li
 • 4.termovizija.juokas
 • 5.termovizija.lauke

Termožmonės - tai savotiškas mūsų naujadaras. Paprastai kalbant kilo įdėja, kad jei nuotrauka su termovizoriumi yra termonuotrauka, tai kodėl nepavadinūs nuotraukos su žmogumi - termožmonės. Žmogus turi galimybes spinduliuoti infraraudonūjų spindulių gamą ne silpniau nei visi kiti šiltieji planetos gyventojai ar daiktai. Kaikurios termožmonių nuotraukos gavosi tikrai nuostabios ir net iliustruojančios žmogaus charizmą, kitos atskleidžia nuostabias termovizoriaus galimybes. Stengsimės pastoviai atnaujinti termožmonių galeriją įdomesnėmis termonuotraukomis. Tai kaip ir mūsų termovizijos laisvalaikis. Pastoviai kelti i www tik nesandarius stogus, prašąlančias sienas darosi nebeįdomu ir pradėjome ieškoti  kažko vaizdingesnio. Pagaliau pati termonuotrauka, kuome jūs galite pamatyti nežinomo asmens veidą....vadintumėme tai termovizija su žmogišku veidu.

Kada atliekama termovizija ( vienas iš reikalavimų) yra žaismingai apdainuota video įraše...

Daina iliustruoja puikiai savo žodžiais vieną iš esminių termovizijos detalių - saulės spinduliai įkaitinę pastato fasadą, langų rėmus, palanges iškraipo visą termovizijos vaizdą. Todėl fiksuojant termonuotraukas patartina turėti miglotą dieną arba jau pasislėpusią saulutę. Skubos darbą velniai veja.Ir nors saulutė tikrai ne pastarojo išmislas, bet mūsų didysis infraraudonūjų spindulių šaltinis yra matavimų priešas termovizijoje. Jei norite pamatyti jūsų būsto skleidžiamus šilumos nuostolius - geriausia būstą stipriau pašildyti iš vidaus, o ne iš išorės. Slėgių skirtumas tarp šalto ir šilto oro bei termovizorius greitai leis pamatyti visus statinio trūkumus.     

Renovuoti teismų rūmai ir kitos eilinės miesto trobos...
 • 1.termovizija.blokai
 • 2.termovizija.daugiabuciai
 • 3.termovizija.renovuotas.teisingumas
 • 4.termovizija.siena

Termovizija ne renovuotų daugiabučių tikriausiai sudarys puslapio lankytojui didžiausią  susidomėjimą. Pateikiame jūsų teismui kaip atrodo daugiabučiai atsiradūs pirmiesiems šaltukams ir net renovuotą teisingumą, tai suradome teismų rūmų pastato termonuotraukoje. Ketvirtoji nuotrauka taip ir pavadinta - renovuotas teisingumas arba termovizija teismų pastatui. Paprastas ūkiškas žvilgsnis penktadienio vakarą ir matom kaip daugiabučiai šauniai palaiko šiltą klimatą mieste ir blokai spinduliuoja Gazprominiu optimizmu ateinančiai žiemai. Norite pamatyti jūsų pastato požiūrį į termoviziją  - rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite telefonais nurodytais mūsų skyriuje kontaktai.

Perfrazuojant klasiką - name visur turi būti šilta ir išorėje ir viduje...nors kam ta lauką šildyti?

 

 • 1.termovizija.1a.koridorius
 • 2.termovizija.9a.koridorius
 • 3.termovizija.16.lygiu
 • 4.termovizija.kampiec

Termoviziją daugiabutyje pratesta lyginant pirmo ir paskutinio aukšto temperatūras. Matuotame daugiabutyje nesandarios iėjimo durys, prieangio durys neuždarytos, skirtumas oro temperatūrų tarp pirmo ir devinto aukšto sudaro apie 2 laipsnius. Specialiai atlikom porą palyginamūjų nuotraukų šalimais. Patys blokai pagal temperatūras atrodo vienodai, bet juntama ir matuota temperatūra skiriasi. Naturaliai kyla šilta oro masė link stogo ir šaltukas " prisiregistravęs" pirmajame aukšte. Papildomai atliksim matavimus, kuomet bus pakeistos fasadinės durys name. Be jokios abejonės pasigrožėjimas mūsų šešiolikos aukštų namais ( nuotraukos gražios dėl pastato aukščio) ir termovizija eilinio penkių aukštų blokinio namo kampų vėl priminė Gazprominį optimizmą.

Didelių namų - dideli skirtumai...
 
 • 1.termovizija.nepakeisti.laptines.langai
 • 2.termovizija.pakeisti.laptines.langai
 • 3.termovizija.lango.montavimo.nesandarumas
 • 4.termovizija.stogai
 • termovizija.bus.dar
 
Keletas termoviziją iliustruojančių termonuotraukų sezono pradžiai. Dviejų daugiabučių koridorių laiptinių langų palyginimas. Pirmoje nuotraukoje senų langų temperatūra sutampa su betoninių plokščių temperatūra, antroje termonuotraukoje pakeistų langų termoviziją  - skirtumas tarp langų temperatūrų yra apie 2,9-4,0 laipsnio ir tai dar tik pirmieji šaltuko pasyrodymai spalio mėnesiui. Paklauskite pažystamų energetikų - kiek tokiam 9 aukštų daugiabučiui kainuos litų ar eurų pakelti 2 laipsnius vidinės temperatūros prie vidutinės žiemos - 5 laipsniai temperatūros. Kaip vaizdas šių langų sausio mėnesį atrodys - aplankykite šį skyrių po naujų metų. O jei norite savo būstą pamatyti su termovizija iki Kalėdų senio šalčio  - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 868650968.
 
Nerenovuotų daugiabučių himnas...jei pajuokaujant, nors sąskaitos nejuokingos.
 
 
Norite pavirsti trumpam energetikos egzpertu? Rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - ir mes Jums atsiūsime programinę įrangą!

 

   
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  

Tam kad termovizija būtų kiek galima tikslesnė būtina žinoti skirtingų medžiagų spinduliavio koeficientus arba dar kitaip vadinama medžiagų emisijos koeficinetą. Kas domėsis dar giliau - Kirchofo, Stefano-Bolcmano ir Vino poslinkio dėsniai pasiekiami internete. Žemiau lentelė iliustruojanti kaip gali skirtis skirtingų medžiagų minėtas emisijos koeficientas labiausiai sutinkamų namų ūkyje. Gal kažką ir praleidom.

Nr.  Medžiagos pavadinimas Spinduliavimo arba emisijos koeficientas
1.

 Bitumas

0,98 - 1,0

2.  Betonas  0,92 - 0,95
3.  Vanduo  0,93
4.  Medis 0,90 - 0,95
5.  Molis 0,90 - 0,95
6.  Oda  0,98
7.  Marmuras 0,90 - 095
8.  Plasikas 0,85-0,95
9. Ruberoidas 0,95
10. Sniegas 0,90
11. Keramika 0,88 - 0,95
12. Plyta silikatinė 0,90 -0,95
13. Asfaltas 0,92 - 0,95
14. Dažai 0,95
15. Žemė 0,92-0,95
16. Aliuminis 0,1-0,3
17. Tinkas 0,90 -0,95
18. Plienas 0,10 - 0,90
19. Metalas 0,50 - 0,90
20. Asbestas 0,92 - 0,95
21. Stiklas 0,85 - 0,95
22. Tapetai 0,95

 

Termovizija labai geras būdas patikrinti jau pastatyto namo kokybę, o jei jums toksai patiktų paskolos skaičiuoklė imant paskolą. Skaičiuoklė suformuota taip, kad aiškiai parodyti paskolos pabrangimą be jokių užuolankų.

 

Google+

Reklama

Valstybės skola

Valstybės skola: Kraunasi... Lt
Tavo skola: Kraunasi... Lt
Tavo palūkanos: Kraunasi... Lt

Įdomu